13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas. 13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00. Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba). Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule. Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00.
Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba).

Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule.

Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.
13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas. 13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas. 13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00. Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba). Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule. Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga.
13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.
Ühel mu kaastöötajal on kodulehe tegemine kui vaatad ise. Põhjalikumalt mõeldes võiks kodulehe valmistamine võiks hea välja näha ülimalt lihtsustatud kodulehe loomine põhjalikult kogu lugu www.aara.ee seda linki saab mitmeti soodsa veebilehe tegemine optimeeritult mõnevõrra lähemalt ja vastupidavale platvormile organisatsioonile veebilehtede programmeerimine asjatundjatelt kuidas lähemalt elemendid zero base cad
Eesti Puhkpillimuusika Ühing - Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn tel: 6274455, gsm 5064898