Rütmimuusika teooria ja solfed¾o Ülevaade rütmimuusika valdkonnast. Muusikateooria teemadering. Traditsiooniliste metoodikate võrdlus. Muusikateooria teemade lõimimine praktilise musitseerimise õppega. Õppe planeerimine ja rakendamine. Registreerumise tähtaeg 07. 01. 2014 ee/et/rutmimuusika-teooria Rütmimuusika teooria ja solfed¾o õpetamise didaktika

Rütmimuusika teooria ja solfed¾o õpetamise didaktika

TÜ VKA Muusikadidaktika Keskus

Ülevaade rütmimuusika valdkonnast. Muusikateooria teemadering. Traditsiooniliste metoodikate võrdlus. Muusikateooria teemade lõimimine praktilise musitseerimise õppega. Õppe planeerimine ja rakendamine.

Registreerumise tähtaeg 07.01.2014

Sihtgrupp: Kõikide muusikakoolide ja keskastme muusikakoolide solfed¾o või muusikateooria õpetajatele. Kursusele on oodatud ka pilli ja/või ansambli õpetajad.

Eesmärk: Anda teadmised rütmimuusika (pop-jazz) teooria põhialustest ja oskused kasutada neid solfed¾o õpetamisel.

Sisu: Ülevaade rütmimuusika valdkonnast. Muusikateooria teemadering. Traditsiooniliste metoodikate võrdlus. Muusikateooria teemade lõimimine praktilise musitseerimise õppega. Õppe planeerimine ja rakendamine. Iseseisev töö.

 

Toimumiskoht: TÜ VKA Muusikadidaktika Keskus (Jakobsoni 16, Viljandi)

Maht: 3 EAP
Hind: 89 €

Õppejõud: Virgo Sillamaa 

 

Täiendavalt ifot: http://www.kultuur.ut.ee/et/rutmimuusika-teooria

Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Kooriühingu puhkpillimuusika sektsioon. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rütmimuusika teooria ja solfed¾o

Sihtgrupp: Kõikide muusikakoolide ja keskastme muusikakoolide solfed¾o või muusikateooria õpetajatele Kursusele on oodatud ka pilli ja/või ansambli õpetajad Ülevaade rütmimuusika valdkonnast. Muusikateooria teemadering. Traditsiooniliste metoodikate võrdlus. Muusikateooria teemade lõimimine praktilise musitseerimise õppega. Õppe planeerimine ja rakendamine.Registreerumise tähtaeg 07.01.2014

Rütmimuusika teooria ja solfed¾o õpetamise didaktika

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »