Võsu Viis '12 registreerimine Käesoleval aastal toimub puhkpillimängijaile, lauljaile ja dirigentidele mõeldud suveakadeemia Võsu Viis '12 18. -22. 07. 2012. a. Online-registreerimislehe saab täita SIIT Võsu Viis '12 registreerimine on alanud !!!

Võsu Viis '12 registreerimine on alanud !!!

Käesoleval aastal toimub puhkpillimängijaile, lauljaile ja dirigentidele mõeldud suveakadeemia Võsu Viis '12 18.-22.07.2012.a.

 

Käesoleva aasta festivali teevad eriliseks:

- West Virgina West Virginia University Wind Band (USA)

- Eindhover Kõrgema Kunstide Kooli puhkpilliorkester Auletes (Holland)

- dirigendid Marc Lange (Saksamaa) ja John Stanley (USA)

- Villu Valdmaa lastelaulude esitamine vastvalminud seadetega 3-häälsele lastekoorile ja puhkpilliorkestrile.

 

Pikem festivali esialgne info on leitav SIIT.

 

Online-registreerimislehe saab täita SIIT.

 

 

 

Võsu Viis '12 registreerimine on alanud !!!

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Võsu Viis '12 registreerimine

Käesoleva aasta festivali teevad eriliseks: - West Virgina West Virginia University Wind Band (USA) - Eindhover Kõrgema Kunstide Kooli puhkpilliorkester Auletes (Holland) - dirigendid Marc Lange (Saksamaa) ja John Stanley (USA) - Villu Valdmaa lastelaulude esitamine vastvalminud seadetega 3-häälsele lastekoorile ja puhkpilliorkestrile Pikem festivali esialgne info on leitav SIIT Käesoleval aastal toimub puhkpillimängijaile, lauljaile ja dirigentidele mõeldud suveakadeemia Võsu Viis '12 18.-22.07.2012.a.

Võsu Viis '12 registreerimine on alanud !!!

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »