10 Nõmme Pasunapäevad toimuvad 23. -25. märtsini 2012. a. Tallinnas, Nõmme Muusikakoolis. 00 saabumine ja registreerumine 10. Nõmme Pasunapäevad

10. Nõmme Pasunapäevad

toimuvad 23.-25. märtsini 2012.a. Tallinnas, Nõmme Muusikakoolis.

10. Nõmme Pasunapäevad

 

Meeldivad mälestused õpilaste aktiivset osavõtust ja töisest suhtumisest on andnud meile indu pasunapäevade traditsiooni jätkata.

 

Eesmärgid ikka samad :

- Tenori-, baritoni-, eufooniumi-, trombooni- ja tuubamängu propageerimine.

- Õpilaste mängutaseme tõstmine ja nende muusikahuvi toetamine.

- Õpetajate metoodiliste teadmiste täiendamine.

 

Õpilastele toimuvad erialatunnid, ansamblitunnid, orkester ja ühised loengud. Sooviks on põhirõhk ikka ansamblimängule suunata. Seega, kui võimalik, palume Teil oma õpilastega väikesed ansamblilood ettevalmistada. Tähelepanuta ei jää ka soolopalad.

 

Kahel õhtul toimuvad professionaalsete solistide tasuta kontserdid. Lõppkontserdil on kõigil õpilasel võimalus esineda ühendorkestris, ansamblis või solistina. ( Kaasa võtta ka klaverisaate noodid ).

 

Ööbimiseks pakume jällegi põrandat. Kaasa palume võtta oma madrats ja magamiskott. Vajalik on vahetusjalatsite olemasolu. Tagatud on toitlustus.

 

Osavõtumaks on 20 EURO-t. Osavõtumaks tagab ürituse toimumise (vastused meie rahataotlustele veel teadmata) ja loodame, et ka kõigi eelnevalt registreerunute kindla osavõtu. Ootame ka teiepoolseid ettepanekuid ja soove.

 

NB ! Meid aitab ka Eesti Puhkpillimuusika Ühing.

Need kes vajavad osavõtumaksu tasumiseks arvet, palume saata Valdo Rüütelmaale andmed arve saaja (maksja asutuse nimi ja aadress) ja maksja kohta (summa). Need andmed palume saata mailile – – l. veebruarist – 1. märtsini 2012.a. Selgituseks palume märkida „Nõmme Pasunapäevad". Seejärel tasuda osavõtumaks V.Rüütelmaa poolt saadetud arve alusel.

Kellel ei ole arvet vaja, võivad maksta ka sularahas.

 

Eelregistreerimise kuupäevaks on 1. märts 2012.a.

 Mailile – - palume saata õpilase/õpetaja nimi, vanus, instrument, kaua mänginud, öömaja vajadus.

 

Kümnendad Nõmme Pasunapäevad algavad 23. märtsil 2012.a.

- 12.00 saabumine ja registreerumine

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

10 Nõmme Pasunapäevad

Meeldivad mälestused õpilaste aktiivset osavõtust ja töisest suhtumisest on andnud meile indu pasunapäevade traditsiooni jätkata Eesmärgid ikka samad : - Tenori-, baritoni-, eufooniumi-, trombooni- ja tuubamängu propageerimine toimuvad 23.-25. märtsini 2012.a. Tallinnas, Nõmme Muusikakoolis.

10. Nõmme Pasunapäevad

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »