Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond 25. mail 2020 toimus rivitrummarite juhendajate koosolek, kus moodustati Eesti Puhkpillimuusika Ühingu rivitrummarite toimkond. Esimeheks valiti Puhkpilliorkester Tartu ja Ülenurme Muusikakooli rivitrummarite juhendaja Helen Kasemaa. Liikmeteks Elena Mägi Pärnu-Jaagupi rivitrummarite juhendaja, Riina Rüütelmaa Keila Linnaorkestri ja Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri rivitrummarite juhendaja ning Margus Kasemaa Puhkpilliorkester Tartu dirigent. Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond

Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond


25. mail 2020 toimus rivitrummarite juhendajate koosolek, kus moodustati Eesti Puhkpillimuusika Ühingu rivitrummarite toimkond.

Esimeheks valiti Puhkpilliorkester Tartu ja Ülenurme Muusikakooli rivitrummarite juhendaja Helen Kasemaa. Liikmeteks Elena Mägi Pärnu-Jaagupi rivitrummarite juhendaja, Riina Rüütelmaa Keila Linnaorkestri ja Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri rivitrummarite juhendaja ning Margus Kasemaa Puhkpilliorkester Tartu dirigent.

Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond
Veebruar 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Kooriühingu puhkpillimuusika sektsioon. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond

25. mail 2020 toimus rivitrummarite juhendajate koosolek, kus moodustati Eesti Puhkpillimuusika Ühingu rivitrummarite toimkond. Esimeheks valiti Puhkpilliorkester Tartu ja Ülenurme Muusikakooli rivitrummarite juhendaja Helen Kasemaa. Liikmeteks Elena Mägi Pärnu-Jaagupi rivitrummarite juhendaja, Riina Rüütelmaa Keila Linnaorkestri ja Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri rivitrummarite juhendaja ning Margus Kasemaa Puhkpilliorkester Tartu dirigent.

Moodustati EPÜ rivitrummarite toimkond

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »