Laulu ja pillilahing 2016 12. juunil 2016 toimus Pärnu - Jaagupis Laulu - ja Pillilahing Grand Prix võitsid Viljandi Muusikakooli Puhkpilliorkester ja Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor. II koht Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor. III koht Tallinna Ülikooli puhkpilliorkester ja BFMi segakoor III koht Puhkpilliorkester Saxon ja Segakoor Endla Diplom Lihula muusika- ja kunstikooli, Kaitseliidu Lääne maleva orkester ja koor Laulu ja pillilahing 2016 Pärnu - Jaagupis tulemused.

Laulu ja pillilahing 2016 Pärnu - Jaagupis tulemused.

12. juunil 2016 toimus Pärnu - Jaagupis Laulu - ja Pillilahing
Grand Prix võitsid Viljandi Muusikakooli Puhkpilliorkester ja Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor.
II koht Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor.
III koht Tallinna Ülikooli puhkpilliorkester ja BFMi segakoor
III koht Puhkpilliorkester Saxon ja Segakoor Endla
Diplom Lihula muusika- ja kunstikooli, Kaitseliidu Lääne maleva orkester ja koor

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laulu ja pillilahing 2016

12. juunil 2016 toimus Pärnu - Jaagupis Laulu - ja PillilahingGrand Prix võitsid Viljandi Muusikakooli Puhkpilliorkester ja Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor.II koht Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor.III koht Tallinna Ülikooli puhkpilliorkester ja BFMi segakoorIII koht Puhkpilliorkester Saxon ja Segakoor EndlaDiplom Lihula muusika- ja kunstikooli, Kaitseliidu Lääne maleva orkester ja koor

Laulu ja pillilahing 2016 Pärnu - Jaagupis tulemused.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »