Aadu Regi kinkis Tartule Tartu linna aukodanik, helilooja, dirigent ja pedagoog, aga ka EPÜ auliige Aadu Regi kinkis võidupühal Tartu linnale oma viimase teose, Tartu linnale pühendatud marsi, mida sai ka samal päeval kuulata. Täispikka artiklit saab lugeda Tartu Postimehe veebilehel Aadu Regi kinkis Tartule marsi

Aadu Regi kinkis Tartule marsi

22. juunil 2011

Tartu linna aukodanik, helilooja, dirigent ja pedagoog, aga ka EPÜ auliige Aadu Regi kinkis võidupühal Tartu linnale oma viimase teose, Tartu linnale pühendatud marsi, mida sai ka samal päeval kuulata.

Aadu Regi kinkis Tartule marsi

Linnavalitsuse teatel kõlab linnale pühendatud marss «Koidab hommik» 23. juunil kell 13.20 puhkpilliorkestri Popsid esmaettekandes Tartu Raekoja platsil.

 

Täispikka artiklit saab lugeda Tartu Postimehe veebilehel.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aadu Regi kinkis Tartule

Linnavalitsuse teatel kõlab linnale pühendatud marss «Koidab hommik» 23 juunil kell 13 Tartu linna aukodanik, helilooja, dirigent ja pedagoog, aga ka EPÜ auliige Aadu Regi kinkis võidupühal Tartu linnale oma viimase teose, Tartu linnale pühendatud marsi, mida sai ka samal päeval kuulata.

Aadu Regi kinkis Tartule marsi

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »