Arutelul on Eesti puhkpillimuusika Kuni 1. juunini on võimalik teha täiendus- ja muudatusettepanekuid valdkonna arengukavasse (http://puhkpilliarengukava. weebly. com/) illak@kultuur.edu.ee Arutelul on Eesti puhkpillimuusika arengukava 2020 aastani projekt

Arutelul on Eesti puhkpillimuusika arengukava 2020 aastani projekt

18. aprillil 2014

Kuni 1. juunini on võimalik teha täiendus- ja muudatusettepanekuid valdkonna arengukavasse (http://puhkpilliarengukava.weebly.com/)

23. novembril 2013 Türi Kultuurikeskuses toimunud KÄRAJATEL pandi alus "Puhkpillimuusika aengukava aastani 2020" loomisele. Eesti Puhkpillimuusika Ühingu juhatus sõnastas ja struktureeris seal kõlanud mõtted arengukava projektiks.

 

Arengukava edasiseks arenduseks on loodud veebileht "Puhkpillimuusika arengukava 2014-2020". Rubriigis ARUTELUD on võimalik kommentaaride vormis lisada omapoolseid täiendus- ja muudatusettepanekuid ning arvamusi arengukava projekti kohta.

 

Arengukava koostamise protsessi edasine ajakava:

  • Arengukava materjalide veebipõhine arutelu - kuni 1. juuni 2014.
  • Ettepanekute ja muudatuste sisseviimine arengukava projekti ja tekstiredaktsioon - kuni 1. september 2014.
  • Arengukava lõppversiooni avaldamine - 15.september 2014.
  • Arengukava kinnitamine EPÜ volikogus - veebruar 2015.

Täiendav info:

Harry Illak, e-post  

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Arutelul on Eesti puhkpillimuusika

23 novembril 2013 Türi Kultuurikeskuses toimunud KÄRAJATEL pandi alus "Puhkpillimuusika aengukava aastani 2020" loomisele Kuni 1. juunini on võimalik teha täiendus- ja muudatusettepanekuid valdkonna arengukavasse (http://puhkpilliarengukava.weebly.com/)

Arutelul on Eesti puhkpillimuusika arengukava 2020 aastani projekt

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »