Eesti Vabariik 100 rahvusvahelise Tere, austatud noorte puhkpilliorkestrid! Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva vaimus ellu kutsutud projekt "Igal lapsel oma pill" saab selle aastaga oma lõpu. Neli aastat kestnud projekti raames on üle neljasaja muusikaharidusasutuse ja noorteorkestri saanud ligi 3000 pilli, mille kogumaksumus on pea 2 miljonit eurot. Seda sajandi suurtegu muusikahariduses tähistame 1. oktoobril ehk rahvusvahelisel muusikapäeval, mil toimub ka üle 60-ne "Igal lapsel oma pill" noortekontserdi. Et noorte muusikaharidusele rohkem tähelepanu anda, kutsume noorteorkestreid üle Eesti 1. oktoobri päikesetõusu ajal oma kodukoha sümboolses kohas mängima Eesti Vabariigi hümni. Ideaalis sellises kohas, kus traditsiooniliselt heisatakse ka lipp. Soovi korral võib pärast hümni Muusikapäeva äratuseks ka muid teoseid mängida. Kui osavõtjad selged, siis räägime juba edasi ka organisatoorsetest küsimustest. Aitame ka kommunikatsiooniga. Eesmärgiks on, et igas maakonnas kõlaks 1. oktoobri päikesetõusu ajal hümn vähemalt ühes kohas. Riigi juubeliaastal äratame kogu Eestimaa noorte pillimängijate helidega! Veelkord: Millal? Esmaspäev, 1. oktoober, päikesetõusul (vahemikus kl 7. 09 (Narvas) ja 7. 31 (Kuressaares)). Kus? Oma kodukoha sümboolselt olulises kohas (raekoda, torn, peaväljak vms. Ideaalis koos lipu heiskamisega). Repertuaar? Eesti Vabariigi hümn. Soovi korral veel võib pillimäng kõlada ka edasi. Kes? Noorte puhkpilliorkestrid. Ühes kohas võib mängida ka mitu orkestrit koos. Sellega seoses palume teil kiiresti reageerida ning oma osalemissoovist teada anda kolmapäeva õhtuks ehk hiljemalt 12. septembriks aadressile pilliprojekt@gmail. com. Parimate tervitustega Allan Tamme EV100 "Igal lapsel oma pill" | projektijuht : +372 56680200 | : pilliprojekt@gmail. com www. ev100. ee/igal-lapsel-oma-pill Eesti Vabariik 100 rahvusvahelise muusikapäeva noorte puhkpilliorkestrite kontserdid 1. oktoobril üle Eesti.

Eesti Vabariik 100 rahvusvahelise muusikapäeva noorte puhkpilliorkestrite kontserdid 1. oktoobril üle Eesti.

Tere, austatud noorte puhkpilliorkestrid!

Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva vaimus ellu kutsutud projekt "Igal lapsel oma pill" saab selle aastaga oma lõpu. Neli aastat kestnud projekti raames on üle neljasaja muusikaharidusasutuse ja noorteorkestri saanud ligi 3000 pilli, mille kogumaksumus on pea 2 miljonit eurot. Seda sajandi suurtegu muusikahariduses tähistame 1. oktoobril ehk rahvusvahelisel muusikapäeval, mil toimub ka üle 60-ne "Igal lapsel oma pill" noortekontserdi.
Et noorte muusikaharidusele rohkem tähelepanu anda, kutsume noorteorkestreid üle Eesti 1. oktoobri päikesetõusu ajal oma kodukoha sümboolses kohas mängima Eesti Vabariigi hümni. Ideaalis sellises kohas, kus traditsiooniliselt heisatakse ka lipp. Soovi korral võib pärast hümni Muusikapäeva äratuseks ka muid teoseid mängida. Kui osavõtjad selged, siis räägime juba edasi ka organisatoorsetest küsimustest. Aitame ka kommunikatsiooniga.
Eesmärgiks on, et igas maakonnas kõlaks 1. oktoobri päikesetõusu ajal hümn vähemalt ühes kohas. Riigi juubeliaastal äratame kogu Eestimaa noorte pillimängijate helidega!

Veelkord:
Millal? Esmaspäev, 1. oktoober, päikesetõusul (vahemikus kl 7.09 (Narvas) ja 7.31 (Kuressaares)).
Kus? Oma kodukoha sümboolselt olulises kohas (raekoda, torn, peaväljak vms. Ideaalis koos lipu heiskamisega).
Repertuaar? Eesti Vabariigi hümn. Soovi korral veel võib pillimäng kõlada ka edasi.
Kes? Noorte puhkpilliorkestrid. Ühes kohas võib mängida ka mitu orkestrit koos.

Sellega seoses palume teil kiiresti reageerida ning oma osalemissoovist teada anda kolmapäeva õhtuks ehk hiljemalt 12. septembriks aadressile pilliprojekt@gmail.com.

Parimate tervitustega


Allan Tamme
EV100 "Igal lapsel oma pill" | projektijuht
: +372 56680200 | : pilliprojekt@gmail.com
www.ev100.ee/igal-lapsel-oma-pill

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Vabariik 100 rahvusvahelise

Tere, austatud noorte puhkpilliorkestrid!Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva vaimus ellu kutsutud projekt "Igal lapsel oma pill" saab selle aastaga oma lõpu. Neli aastat kestnud projekti raames on üle neljasaja muusikaharidusasutuse ja noorteorkestri saanud ligi 3000 pilli, mille kogumaksumus on pea 2 miljonit eurot. Seda sajandi suurtegu muusikahariduses tähistame 1. oktoobril ehk rahvusvahelisel muusikapäeval, mil toimub ka üle 60-ne "Igal lapsel oma pill" noortekontserdi.Et noorte muusikaharidusele rohkem tähelepanu anda, kutsume noorteorkestreid üle Eesti 1. oktoobri päikesetõusu ajal oma kodukoha sümboolses kohas mängima Eesti Vabariigi hümni. Ideaalis sellises kohas, kus traditsiooniliselt heisatakse ka lipp. Soovi korral võib pärast hümni Muusikapäeva äratuseks ka muid teoseid mängida. Kui osavõtjad selged, siis räägime juba edasi ka organisatoorsetest küsimustest. Aitame ka kommunikatsiooniga.Eesmärgiks on, et igas maakonnas kõlaks 1. oktoobri päikesetõusu ajal hümn vähemalt ühes kohas. Riigi juubeliaastal äratame kogu Eestimaa noorte pillimängijate helidega!Veelkord:Millal? Esmaspäev, 1. oktoober, päikesetõusul (vahemikus kl 7.09 (Narvas) ja 7.31 (Kuressaares)).Kus? Oma kodukoha sümboolselt olulises kohas (raekoda, torn, peaväljak vms. Ideaalis koos lipu heiskamisega).Repertuaar? Eesti Vabariigi hümn. Soovi korral veel võib pillimäng kõlada ka edasi.Kes? Noorte puhkpilliorkestrid. Ühes kohas võib mängida ka mitu orkestrit koos.Sellega seoses palume teil kiiresti reageerida ning oma osalemissoovist teada anda kolmapäeva õhtuks ehk hiljemalt 12. septembriks aadressile pilliprojekt@gmail.com.Parimate tervitustegaAllan TammeEV100 "Igal lapsel oma pill" | projektijuht: +372 56680200 | : pilliprojekt@gmail.comwww.ev100.ee/igal-lapsel-oma-pill

Eesti Vabariik 100 rahvusvahelise muusikapäeva noorte puhkpilliorkestrite kontserdid 1. oktoobril üle Eesti.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »