Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride 2. juunil 2020 kogunes Tallinnas asutamiskoosolekule Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda. Esimeheks valiti Heldur Saade ning liikmeteks Leho Muldre ja Vello Loogna. Eesti Puhkpillimuusika Ühingu toimkond Seenioride Mõttekoda annab nõu ühingule edasistes tegevustes. Esimesel koosolekul võeti vastu avaldus Eesti Puhkpillimuusika Ühingu igakülgsest toetamisest. Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda kogunes.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda kogunes.


2. juunil 2020 kogunes Tallinnas asutamiskoosolekule Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda. Esimeheks valiti Heldur Saade ning liikmeteks Leho Muldre ja Vello Loogna.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu toimkond Seenioride Mõttekoda annab nõu ühingule edasistes tegevustes.

Esimesel koosolekul võeti vastu avaldus Eesti Puhkpillimuusika Ühingu igakülgsest toetamisest.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda kogunes.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride

2. juunil 2020 kogunes Tallinnas asutamiskoosolekule Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda. Esimeheks valiti Heldur Saade ning liikmeteks Leho Muldre ja Vello Loogna. Eesti Puhkpillimuusika Ühingu toimkond Seenioride Mõttekoda annab nõu ühingule edasistes tegevustes. Esimesel koosolekul võeti vastu avaldus Eesti Puhkpillimuusika Ühingu igakülgsest toetamisest.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Seenioride Mõttekoda kogunes.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »