Petri Juutilaineni orkestritöö seminar UMO Big Bandi trombonist, Helsingi Politseiorkestri dirigent ja Tampere Pirkanmaa Muusikainstituudi Pop/Jazz osakonna juhataja orkestritöö seminar Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestriga. htm Petri Juutilaineni orkestritöö seminar

Petri Juutilaineni orkestritöö seminar

22. jaan. 2015

UMO Big Bandi trombonist, Helsingi Politseiorkestri dirigent ja Tampere Pirkanmaa Muusikainstituudi Pop/Jazz osakonna juhataja orkestritöö seminar Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestriga.

Petri Juutilaineni orkestritöö seminar
Petri Juutilainen

Tallinna Ülikooli peamajas, ruumis nr. 511 (aadress Narva mnt. 25)

laupäeval 24. jaanuaril 2015 kell 17:00-19:00

 

Vt ka: http://www.puhkpy.ee/P_06042014_BB_Tartu_dirigent_Petri_445.htm

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Petri Juutilaineni orkestritöö seminar

Petri Juutilainen Tallinna Ülikooli peamajas, ruumis nr 511 (aadress Narva mnt UMO Big Bandi trombonist, Helsingi Politseiorkestri dirigent ja Tampere Pirkanmaa Muusikainstituudi Pop/Jazz osakonna juhataja orkestritöö seminar Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestriga.

Petri Juutilaineni orkestritöö seminar

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »