Pidulikud Puhkpillihelid EV 100 Uue energia ja ideed toovad XII Aavo Otsa Trompeti Suveakadeemiaasse Võrus noored teotahtelised õpetajad, solistid ja dirigendid Hanna Taube, Toomas Vana, Neeme Ots, José Page Ramirez ja Kenneth Ojutkangas. Suveakadeemia kontsertidel astuvad üles solistid 9-aastastest kunstnikest professionaalideni, et pakkuda publikule kuulamisrõõmu. Võru Vaskpillipäevadel on mõeldud ka kõige noorematele kursuslastele ning organiseeritud nende vanusegrupile orkester. Koosmusitseerimine on meeskonnamäng ning pakub kõigile naudingut. pdf 5,7Mb) Pidulikud Puhkpillihelid EV 100 Võru Kandles

Pidulikud Puhkpillihelid EV 100 Võru Kandles

Uue energia ja ideed toovad XII Aavo Otsa Trompeti Suveakadeemiaasse Võrus noored teotahtelised õpetajad, solistid ja dirigendid Hanna Taube, Toomas Vana, Neeme Ots, José Page Ramirez ja Kenneth Ojutkangas. Suveakadeemia kontsertidel astuvad üles solistid 9-aastastest kunstnikest professionaalideni, et pakkuda publikule kuulamisrõõmu. Võru Vaskpillipäevadel on mõeldud ka kõige noorematele kursuslastele ning organiseeritud nende vanusegrupile orkester. Koosmusitseerimine on meeskonnamäng ning pakub kõigile naudingut.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pidulikud Puhkpillihelid EV 100

( pdf 5,7Mb) Uue energia ja ideed toovad XII Aavo Otsa Trompeti Suveakadeemiaasse Võrus noored teotahtelised õpetajad, solistid ja dirigendid Hanna Taube, Toomas Vana, Neeme Ots, José Page Ramirez ja Kenneth Ojutkangas. Suveakadeemia kontsertidel astuvad üles solistid 9-aastastest kunstnikest professionaalideni, et pakkuda publikule kuulamisrõõmu. Võru Vaskpillipäevadel on mõeldud ka kõige noorematele kursuslastele ning organiseeritud nende vanusegrupile orkester. Koosmusitseerimine on meeskonnamäng ning pakub kõigile naudingut.

Pidulikud Puhkpillihelid EV 100 Võru Kandles

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »