Puhkpillimängijad kogunevad Tallinnas Vabaduse 2. juunil toimub Eesti puhkpilliorkestrite ühiskontsert Eesti Kaitseväe puhkpilliorkestri ning Politsei ja Piirivalve puhkpilliorkestri jätkamise toetuseks Tallinnas Vabaduse väljakul. Oodatud on kõik puhkpilliorkestrid üle kogu Eesti. Kui ei ole võimalik erinevatel põhjustel orkestriga tulla, on oodatud ka üksikmängijad, kes saaksid liituda teiste mängivate orkestritega. Iga orkester esitab 2- 3 lugu ning plaanis on ka 2 ühislugu. Kell 11. 30 kogunetakse Toompeale ja sealt tullakse Vabaduse platsile. Kogunemise korraldus Priit Aimla, tel. 55 167 97 Puhkpillimängijad kogunevad Tallinnas Vabaduse platsile

Puhkpillimängijad kogunevad Tallinnas Vabaduse platsile


2. juunil toimub Eesti puhkpilliorkestrite ühiskontsert Eesti Kaitseväe puhkpilliorkestri ning Politsei ja Piirivalve puhkpilliorkestri jätkamise toetuseks Tallinnas Vabaduse väljakul.

Oodatud on kõik puhkpilliorkestrid üle kogu Eesti. Kui ei ole võimalik erinevatel põhjustel orkestriga tulla, on oodatud ka üksikmängijad, kes saaksid liituda teiste mängivate orkestritega. Iga orkester esitab 2- 3 lugu ning plaanis on ka 2 ühislugu.

Kell 11.30 kogunetakse Toompeale ja sealt tullakse Vabaduse platsile.

Kogunemise korraldus Priit Aimla, tel. 55 167 97

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puhkpillimängijad kogunevad Tallinnas Vabaduse

2. juunil toimub Eesti puhkpilliorkestrite ühiskontsert Eesti Kaitseväe puhkpilliorkestri ning Politsei ja Piirivalve puhkpilliorkestri jätkamise toetuseks Tallinnas Vabaduse väljakul.Oodatud on kõik puhkpilliorkestrid üle kogu Eesti. Kui ei ole võimalik erinevatel põhjustel orkestriga tulla, on oodatud ka üksikmängijad, kes saaksid liituda teiste mängivate orkestritega. Iga orkester esitab 2- 3 lugu ning plaanis on ka 2 ühislugu.Kell 11.30 kogunetakse Toompeale ja sealt tullakse Vabaduse platsile.Kogunemise korraldus Priit Aimla, tel. 55 167 97

Puhkpillimängijad kogunevad Tallinnas Vabaduse platsile

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »