Puhkpilliorkester otsib dirigenti Vajatakse dirigenti hiljuti kokkutulnud puhkpilliorkestrile. Orkestrit toetab Päästearmee ja proovid toimuvad Päästearmee majas (endine Lembitu kino Balti Jaama taga). Dirigendilt eeldatakse kristlikku eluhoiakut Puhkpilliorkester otsib dirigenti

Puhkpilliorkester otsib dirigenti

Vajatakse dirigenti hiljuti kokkutulnud puhkpilliorkestrile. Orkestrit toetab Päästearmee ja proovid toimuvad Päästearmee majas (endine Lembitu kino Balti Jaama taga).

Orkestriproovid on 1 kord nädalas ja lisanduvad kontsert-teenistused. Töötasu 200.- kuus. Dirigendilt eeldatakse kristlikku eluhoiakut.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puhkpilliorkester otsib dirigenti

Orkestriproovid on 1 kord nädalas ja lisanduvad kontsert-teenistused Töötasu 200 Vajatakse dirigenti hiljuti kokkutulnud puhkpilliorkestrile. Orkestrit toetab Päästearmee ja proovid toimuvad Päästearmee majas (endine Lembitu kino Balti Jaama taga).

Puhkpilliorkester otsib dirigenti

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »