Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal 2. juulil 2022 Jõgevamaal Torma Ringtallis traditsiooniline Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF. Toimuvad pillide õpitoad, rongkäik ja ühiskontsert.       Tervitades Liina Abram Torma ja Vaiatu Rahvamajade kultuurijuht 53434742 Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal

Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal

2. juulil 2022 Jõgevamaal Torma Ringtallis traditsiooniline Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF. Toimuvad pillide õpitoad, rongkäik ja ühiskontsert.

 

Ootame teie orkestrit osalema traditsioonilisele Torma puhkpilliorkestrite festivalile ToPof, mis toimub 02.07.2022 Tormas Jõgevamaal.

 

Registreerumise tähtaeg on 15.06.2022 siin:  

https://docs.google.com/forms/d/1GpQFwpY2JrbD0g5twAhmbnp7ps3qOFKnZgIFd_syUh0/edit

 

 

Festivali esimeses pooles toimuvad Torma rahvamajas ja koolis liigipillide õpitoad. 

Pärastlõunal toimuvad orkestrite paraad ja puhkpillikontsert haruldases Torma ringtallis. Õhtul järgneb kontserdile tantsuõhtu ringtalli müüride vahel. 

 

Terve päeva jooksul on avatud festivaliala. Oodatud on orkestriliikmed  koos peredega. 

 

Päevakava täpsustame registreerunud orkestritele. 

 

 

Tervitades

Liina Abram

Torma ja Vaiatu Rahvamajade kultuurijuht

53434742

Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal

  Ootame teie orkestrit osalema traditsioonilisele Torma puhkpilliorkestrite festivalile ToPof, mis toimub 02 07 2. juulil 2022 Jõgevamaal Torma Ringtallis traditsiooniline Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF. Toimuvad pillide õpitoad, rongkäik ja ühiskontsert.

Puhkpilliorkestrite Festival ToPoF Jõgevamaal

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »