Tõnu Soosõrvelt vaskpillimängu õpetamise Tõnu Soosõrvel on valminud Eesti vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat "Ja pasunad hakkasivad hüüdma . . . ". Raamatu esitlus-kontsert toimub 7. detsembril 2019 kell 14. 00 Rapla Kultuurikeskuses. Tõnu Soosõrvelt vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat.

Tõnu Soosõrvelt vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat.


Tõnu Soosõrvel on valminud Eesti vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat "Ja pasunad hakkasivad hüüdma ...".

Raamatu esitlus-kontsert toimub 7. detsembril 2019 kell 14.00 Rapla Kultuurikeskuses.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tõnu Soosõrvelt vaskpillimängu õpetamise

Tõnu Soosõrvel on valminud Eesti vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat "Ja pasunad hakkasivad hüüdma ...".Raamatu esitlus-kontsert toimub 7. detsembril 2019 kell 14.00 Rapla Kultuurikeskuses.

Tõnu Soosõrvelt vaskpillimängu õpetamise ajalugu käsitlev raamat.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »